Võit

Kahjuks tuli viimane medal Viljandi klubile peaaegu 10 aastat tagasi (pronks/2011.a.). Õnneks ei ole me kokku lugenud neljandaid kohti, sest neid kordi, kus oleme pääsenud play-offi ning seal kaotanud, on tõesti palju.

Sel aastal jäi meie hooaeg viiruse tõttu pooleli. Eesti Lauatenniseliidu juhatus võttis vastu otsuse hooaeg lõpetada kahel järjestikusel päeval. Kõrgliiga ja naiskonnad mängisid Viljandis. Laupäeval mängiti meistrivõistluste põhiturniiri kolm viimast vooru. Viljandi LTK Sakala meeskond oli suurepärases hoos ning võitis Maardu LTK 4:1, Mustvee LTK 4:0 ja Tallinna LTK Kalevi 4:0. See tähendas meie meeskonnale põhiturniiri võitu ning võimalust valida endale play-off vastane. Meie treener, Rivo Saaremäe, valis meie poolfinaali vastaseks Tallinna LTK Kalevi. Teises poolfinaalis kohtusid Maardu LTK ning Mustvee LTK. Viljandi LTK Sakala meeskond mängis poolfinaali väga motiveeritult ning saavutas 6 : 1 võidu. Teises poolfinaalis võitis Maardu LTK meeskond tulemusega 6 : 4 Mustvee LTK meeskonna. Niisiis Sakala finaalivastaseks Maardu LTK. Väga pingelise kohtumise võitis tulemusega 6 : 4 Viljandi LTK Sakala meeskond, kes mängis koosseisus Rivo Saaremäe (mängiv treener), Valdas Martinkus, Mihkel Pae, Kert Villems ja Mart Luuk. Lõpuks ometi suutsime needuse murda ning üheksa aastase vaheaja järel taas medalile tulla. Rivole on treenerina esimene medal kohe kuldne. Klubile on see kõrgliigas kümnes medal ja kolmas kuldmedal.

Teises liigas saavutas Viljandi LTK Sakala II meeskond kolmanda koha. Meeskonnas mängisid Mart Särg, Marko Kiivikas, Rainer Valo ja Inno Kiilaspea.

Viiendas liigas tegi väga hea hooaja Viljandi LTK Sakala III meeskond, kes tuli V liiga võitjaks. Meeskonnas mängisid Martin Printsmann,Tanel Härmik, German Kuznetsov, Denis Vammus, Gregor Kull ja Gert Vares.                                  

Palju õnne kõigile võitjatele!

FOTOD

TULEMUSED:

LINK 1

LINK 2

LINK 3